AK PARTİ’Lİ ESKİ VE YENİ İLÇE BAŞKANLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Bu haber 26 Ocak 2019 - 15:35 'de eklendi ve 359 kişi okudu. kez görüntülendi.

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne parti teşkilatında görev almış İlçe Başkanları kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti Teşkilatı’nda kuruluştan bugüne görev almış, ilçe başkanları AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın katıldığı kahvaltıda bir araya geldi. Belediyesi Osmangazi Parkı’nda düzenlenen buluşmada, İl Başkanı Fikret Karabıyık, yerel seçimlerin önemine değinerek, birlik ve beraberliğini burada bulunan eski ve mevcut ilçe başkanları ile gösteren AK Parti teşkilatına teşekkür etti. Toplantıda bulunan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı; “İlçemizde AK Parti’nin kuruluşundan bugüne siyasete gönül veren, abilerimize teşekkür ediyoruz. Burada oluşturulan bu tabloda gösterdi ki birlikte ülkemiz ve memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantı sonunda buluşmaya ev sahipliği yapan AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy; “Bu sofrada bizlerle birlikte bulunan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz, hep birlikte önümüzdeki yerel seçimlerde üzerimize düşen ne varsa yapacak ve ilçemize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

Osmangazi Parkı’nda gerçekleştirilen buluşmaya, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mithatcan Ceyhan, geçmiş dönem İlçe ve gençlik kolları başkanları katıldı.