BOZÜYÜK BELEDİYESİ TİYATRO TOPLULUĞU GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Bu haber 26 Şubat 2019 - 21:44 'de eklendi ve 372 kişi okudu. kez görüntülendi.

Bozüyük Belediyesi Tiyatro Topluluğu muhteşem oyunları ile görücüye çıktı. Seyirciler tarafından beğeni ile karşılanan skeçlerden oluşan komedi oyunu izleyenleri bol bol güldürdü.

Eylül ayında başvuruların yapılması ve hemen ardından yapılan seçmeler ile kurularak çalışmalarına başlayan “Espirütel” adlı oyunları ile ilk sahne sınavlarını başarı ile verdi. Salonun tamamen dolu olduğu ve büyük bir ilgi ile izlenen oyun seyircilerden tam not aldı.

Oyunun sonunda sahneye gelen Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Keskin oyuncuları başarılı performansları nedeni ile tebrik ederek “Bu akşam bizlere güzel bir oyun sergileyerek keyifli dakikalar yaşattınız. Her birinizi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. ekibine plaket takdiminde bulunan Başkan Yardımcısı Keskin, ayrıca Denizli Festivali’ne katılacak ekibe başarılar diledi.

eğitmeni Mehmet Tamer Uyar’ın derlediği ve yönetmenliğini üstlendiği “Espirütel” adlı komedi oyununda; yaşanmış ya da yaşanmamış, yaşanacak ya da hiçbir zaman yaşanmayacak, olabilir, olmaya da bilir, başımıza gelen ya da gelmeyen olaylar anlatıldı. Birbirinden komik 5 skeç ve tamamı Bozüyüklü gençlerden oluşan 25 kişilik bir ekip ile sahneye konulan oyun seyirciyi bol bol güldürerek eğlenceli dakikalar yaşattı.

Büyük beğeni toplayan oyun önümüzdeki günlerde lise öğrencileri ve vatandaşlarla buluşmaya hazırlanırken Mayıs ayında yapılacak Denizli Festivali’ne de katılarak ’ü temsil edecek. oyuncuları kendilerine bu imkânı sağlayan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya şükranlarını sunarak “Belediye Başkanımıza ilgi ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Bizlerde ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dediler.