BOZÜYÜK ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİNDEN BOZÜYÜK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ’NE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Bu haber 13 Aralık 2018 - 19:44 'de eklendi ve 526 kişi okudu. kez görüntülendi.

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olması üzerine Bozüyük Şehit ve Gazi Aileleri derneği Başkanı , yönetim kurulu ve aileleri Bozüyük Emniyet Müdürü Hakkı Güner’i makamında başsağlığı ziyaretinde bulundular.

Başsağlığı ziyaretlerinden memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Hakkı Güner , Şehit ve Gazi Aileleri derneği Başkanı İsmail Topal ve beraberindeki şehit ve gazi ailelerine teşekkür ederek ; “ bende gazi torunuyum, benim iki büyük dedem’de gazidir. Sizlerin hizmetinizdeyiz, emrinizdeyiz hangi sorununuz olursa olsun bütün kapılarımız sizler için daima açıktır. Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerlidir. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerini bugüne kadar olduğu gibi ,bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir “ dedi.

Şehit ve Gazi Aileleri derneği Başkanı İsmail Topal , 10 aydır hazırladıkları  “Ecdadını bil ,neslini tanı , Emanetine sahip çık “ isimli projeyi emniyet müdürü Hakkı Güner’e  tanıtarak , genelinde 60 tane şehidimiz , 121 tane gazimiz var ,’te 20 tane şehidimiz , 30 küsür gazimiz var. Biz bunların ailelerine ulaşıp ,devletimizle bu ailelerimiz arasında köprü olacağız” dedi.