HAKAN MANAY “ENGELLİLERİN SESİ OLACAĞIM”

Bu haber 03 Aralık 2018 - 21:40 'de eklendi ve 856 kişi okudu. kez görüntülendi.

Akşam saatlerinde Bozüyük Cemalettin Köklü parkında Milliyetçi Hareket Partili Hakan Manay ve engelli arkadaşlarının düzenlediği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yaptıkları etkinlikte, Hakan Manay MHP’den belediye meclisi üyeliği için başvuru yaptığını açıkladı.

Cemalettin Köklü parkında gerçekleşen etkinliğe ,Pazaryeri İlçe yönetimlerinin yanı sıra kadın kolları ve ülkü ocakları katıldı.Etkinlikte söz alan Hakan Manay “eksikliklerin zenginlik kabul edildiği, hayatı etkileyen kararlarda engellilerin de düşüncelerinin alındığı, söz sahibi olduğu, yönetime katıldığı, toplum istekleri olduğunu belirterek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engellilerin yerel yönetimlere katılıp, söz sahibi olma isteklerini desteklemek için önemli bir adım attıklarını ifade etti.
“Bu güne kadar değişik etkinliklerde görev aldım. Şimdi ise yıllar önce saflarına katıldığım Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptım. Eğer seçilersem, engelli hakları ve onların ihtiyaçlarına yönelik olarak tüm sorunları gündeme getirip çözülmesini sağlayacağım” dedi.

ENGELLİLERİN SESİ OLACAĞIM
Hakan Manay açıklamasında belediye meclisine girmesi halinde engellilerin taleplerinin karşılanmasında önemli rol oynayacağını, adeta engellilerin “sesi” olacağını kaydetti.