TALAT BAKKALCIOĞLU SEÇİM ÇALIŞMALARINA ERTUĞRULGAZİ DERNEĞİNDEN BAŞLADI

Bu haber 15 Şubat 2019 - 23:10 'de eklendi ve 1.083 kişi okudu. kez görüntülendi.

Mehmet Talat Bakkalcıoğlu belediye başkanlığı seçim çalışmalarına Bozüyük Ertuğrul Gazi Kültür ve dayanışma derneğinden başladı.

Kendisinin de aynı zamanda Yörük olduğunu belirten M.Talat Bakkalcıoğlu Ertuğrul Gazi derneğine kalabalık bir ekiple ziyaret etti. Belediye meclis adayları ve il genel meclis adaylarını burada tanıtan Bakkalcıoğlu ,geçmişteki belediye başkanlığı zamanında yapmış olduğu eserlerden de bahsederek ,belediye yi borçla değil kasada para ile  bıraktık dedi.

Kibirle değil sevgi ile dolu ,rantçılarla değil halkla paylaşan bir belediyecilik anlayışı ile halkına hizmet edeceklerini belirten Bakkalcıoğlu ,Ertuğrul Gazi derneğinde yapmak istedikleri projeleri anlattı.

Evlerde ayda 10 ton su yine ücretsiz olacak diyen Bakkalcıoğlu ,dar gelirli ailelerimizi düşünerek kadınlarımıza “can suyu “ aile sigortası oluşturacaklarını , bunun yanında  iş arayan gençlerimiz ve kadınlarımız için ilçe ticaretinde hareketlilik için sanayi yatırımlarını özendirici tedbirler alacağız.

Ana bulvarımız üzerinde 5500 metre uzunluğunda çift hatlı çevre dostu elektrikli vagonlarla hizmet veren tranvayımız olacak  ,yüzlerce dönüm alanda bir yaşam parkımız olacak ,çocuklarımızın yönetme ,özgüven ,el becerilerini edinmeleri ve sosyal geleceğe hazırlanmaları için kuracağımız çocuk köyü olacak. Mahallelerde kreş ve yeterli sayıda ana okulu açacağız ,sportif sosyal kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapılacağı büyük bir merkez ,yetenekliler için yurt içi ve dışı sponsor katkılı burslar verilecek ,amatör spor kulüplerimize her branştan destek vereceğiz. Futbolda başarıya hasret gençlerimiz ve kentimiz için yeniden liglerde olacağız” dedi.

Bunun yanında acize evini biz yaptık , te huzur evimiz de olacak diyen Bakkalcıoğlu “engellilerimiz için mutlaka yaşam kolaylığı sağlanacak ,bunun yanında te otopark sorununu çözeceğiz ,meydanların altı otopark ,üstü yine meydan olarak kalacak. Kentsel dönüşümde sorumlu belediyecilik anlayışını yerleştireceğiz “ dedi.

BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

KONTENJANHIDIR AKYÜREKMAKİNE MÜHENDİSİ SANAYİCİ
KONTENJANÖMER ÇOBANEKONOMİST&SOSYOLOG
KONTENJANALİ ŞAHİNOĞLUENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK
1MAHMUT FINDIKVETERİNER
2SALİH GAZOZCUKİMYA MÜHENDİSİ&İŞ ADAMI
3YAVUZ BEKTAŞSERBEST MESLEK&ESNAF
4İSMAİL ÖZCANEĞİTİMCİ&İŞ ADAMI
5TÜNCAY SAPANİŞCİ-SENDİKA TEMSİLCİSİ
6AYHAN UÇANSERBEST MESLEK&ESNAF
7SEZAİ İNCİKİMYA MÜHENDİSİ&EMEKLİ ÖĞRETMEN
8İLTER KALKANESNAF
9İSMAİL YEMENELEKTRİK TEKNİKERİ
10FATMA ERSÖZESNAF
11SEÇİL MANAVEV KADINI
12OSMAN KIRTAŞESNAF
13DİLEK KARAKOÇMUHASEBECİ
14EMEL KAYAEKS FORMEN
15SİNEM GÖÇERLEREV KADINI
16MERT ALDEMİRPAZARLAMACI
17İREM KAÇANÖĞRENCİ(ULUSLARARASI İLİŞKİLER)
18EROL KAYAEMEKLİ
19ALPCAN TÜRKOĞLUMAĞAZA SORUMLUSU
20BUKET KALKANEV KADINI
21SEDAT SEVGİLİESNAF
22METİN KOCAKAYAİŞÇİ
İL GENEL MECLİSİ
1HÜSEYİN ELMASİŞ ADAMI
2OSMAN ÇETİNESNAF
3NADİR SAKAEMEKLİ
4ŞÜKRÜ ÇETİNERESNAF